Демо — Всё нормально! song lyrics and translation
The page contains the lyrics and English translation of the song "Всё нормально!" by Демо.
Lyrics
Дождь из машин. Снег идет вверх.
Кто-то один. Я — без помех.
Линия сна. Небо — часы.
Ветер весна. Две полосы!
И всеее нормально…
Я здесь, Я здесь.
И всеее нормально…
Я есть! Слышишь? Я есть!!!
Солнце упрямо. Крылья больниц.
В кожу лучами. Люди без лиц.
Я закричала — «Светится Марс!».
Я закричала — «Там не до нас!»,
«Там не до нас!».
И все нормально…
Я здесь, Я здесь.
И всеее нормально…
Я есть! Слышишь? Я есть!!!
Дождь из машин. Снег идет вверх.
Кто-то один. Я — без помех.
Линия сна. Небо — часы.
Ветер весна. Две полосы.
И всеее нормально…
Я здесь, Я здесь.
И всеее нормально…
Я есть! Слышишь? Я есть!!!
Lyrics translation
Rain from the cars. Snow is coming up.
Someone alone. I-without hindrance.
Sleep line. Sky-clock.
Wind the spring. Two lanes!
And everything is fine…
I'm here, I'm here.
And everything is normal…
I am! Do you hear? I am!!!
The sun is stubborn. Wings of hospitals.
Into the skin with rays. People without faces.
I shouted, "Mars is Shining!"
I shouted — " it's not up to us!",
"It's not up to us!"
And everything is fine…
I'm here, I'm here.
And everything is normal…
I am! Do you hear? I am!!!
Rain from the cars. Snow is coming up.
Someone alone. I-without hindrance.
Sleep line. Sky-clock.
Wind the spring. Two lanes.
And everything is normal…
I'm here, I'm here.
And everything is normal…
I am! Do you hear? I am!!!